Японські медики виявили нову групу ризику серед хворих на коронавірус

Фото: депозитфотоси

Недостатні люди мають значно більший ризик важких симптомів Covid-19, ніж пацієнти з нормальною масою тіла.

Про ІТ -звіти NHK Посилаючись на дослідження Центру клінічних наук Японського інституту охорони здоров’я.

Вчені проаналізували понад 46 000 пацієнтів, госпіталізованих з Ковід-19 у 2020-2022 роках. Результати показали, що люди з індексом маси тіла нижче 18,5 при 1,74 рази частіше загинули або потребують підключення до штучного апарату вентиляції легенів. Загальний ризик смерті для цієї групи був у 1,89 рази вище, ніж у пацієнтів із нормальною вагою.

Найбільш уразливим була група у віці 20-64 років: вони мають ризик важких симптомів на 2,37 рази вище, а ймовірність смерті-5,75 разів.

Лідер дослідження, доктор Мацута Юмі, зазначив, що більшість попередніх творів зосереджувались на ризиках для людей з ожирінням, але тепер стало очевидним, що дефіцит ваги також є серйозним фактором. Вона закликала таких пацієнтів бути більш обережними щодо профілактики – носити маски, часто мити руки і стежити за своїм раціоном.

Вона також підкреслила, що лікарі повинні враховувати підвищений ризик важкого кови-19 у людей з недостатньою масою тіла.

До речі, японські вчені виявили біологічну причину “туману” мозку після Коженда-19. Вчені довели, що цей стан вимірював молекулярні зміни в мозку, а не лише залишковий симптом інфекції

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *