Німецький автомобільний гігант Volkswagen офіційно оголосив про те, що більше не буде виробляти невеликі бензинові автомобілі в Європі. Як повідомляється Мотор1посилаючись на заяву голови бренду Томаса Шефера для Auto Motor und Sport, компанія в кінцевому підсумку переведе такі моделі, як Polo, на електричну тягу.
Генеральний директор Volkswagen наголосив, що майбутнє компактних автомобілів – виключно за електрикою. Пояснюючи відмову від бензинових автомобілів класу В, він зазначив, що виробництво таких моделей за суворими екологічними стандартами ЄС виявилося надто дорогим. Вартість бензинових хетчбеків буде занадто високою, що остаточно позбавить сенсу їх існування.
Водіям американських автомобілів в Україні загрожує штраф, арешт або позбавлення прав
Поточні бензинові версії Polo і T-Cross, за словами Шефера, продовжать випускати, але наступні оновлення для цих моделей вже не матимуть бензинових двигунів. На зміну їм прийдуть електричні аналоги. У тому числі вже анонсований електрокар ID. Polo, вартість якого становитиме від 25 000 євро.
За два роки Volkswagen планує випустити ще дешевшу модель ID. Кожен 1 по 20 000 євро. Він буде створюватися на тій же платформі, що і ID. Поло.
Український контекст
В Україні користуються великим попитом маленькі бензинові автомобілі як в новому, так і в технічному стані. Водночас набирають обертів компактні електромобілі, але переважна більшість із них азіатського походження. Мета Volkswagen – змінити цю тенденцію та не дати конкурентам із Китаю та Кореї витіснити їх з європейського ринку.
