Японці ппредставили найшвидший електрокар у світі: фото


Японська компанія Aspark представила гіперкар Owl – електрокар, який переписує закони фізики, повідомляє Телеграфи. Це не просто швидка машина, але, за словами інженера проекту Кенджі Шімада, «випробування меж того, що може витримати асфальт».

Аспаркова сова розвивається 1953 к.с і має теор максимальна швидкість 413 км/год. Він розганяється до 300 км/год менш ніж за 10 секунд. Такі показники рідко зустрічаються навіть серед електричних гіперкарів. Для порівняння хорв Римак Невера має 1914 к.с., а італ Пінінфаріна Баттіста – 1900 рік.

Інженер з електротехніки Nissan Це Айза каже:

Японці довели, що електрокар може бути не тільки тихим і екологічним, але й гідним траси Ле-Ман“.

виробництво Сова обмежена – лише кілька десятків примірників. Кожен оцінюється в бл 3 млн євро, тобто приблизно 147 млн ​​грн. Машину вже замовили колекціонери з США, ОАЕ та Швейцарії. Всі деталі кузова зроблені з карбону, а салон оздоблений вручну.

Aspark створював цей гіперкар більше шести років. Спочатку його збирали в Японії, а остаточне складання перенесли в Італію. У компанії кажуть, що зараз працюють над відкритою версією Сова родстер.

Експерт британського видання Автокар Алекс Калін підкреслює, що це «ознака того, як швидко ера електричних гіперкарів виходить за межі експериментів».


Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *