На Сіверському Донці в Зміїві рятують лебедів і качок: пенсіонер організував годування птахів

На Сіверському Донку в межах Змієва залишилася відкрита водойма, де скупчилися десятки лебедів і качок. Місцевий пенсіонер Юрій Нестерцов організував допомогу птахам і залучив до цього інших людей. Про це”СлобідщинаПро це заявив сам Юрій Нестерцов.

“Через сильні морози більшість водойм замерзло, а в цій частині Сіверського Дінця сильна течія, тому вода не замерзла повністю. Саме тут зосередилися птахи, яким не було куди подітися. Птахів багато, дуже багато. Я думаю, що якби не допомога, їм було б важко вижити”, – сказав Юрій.

Він звернувся до земляків через місцеву Viber-спільноту. На заклик відгукнулися мешканці Змієва, військовослужбовці харківського напрямку та жителі прилеглих населених пунктів.

“Спочатку птахів намагалися годувати з понтонів, які вивозили на відкриту водойму на човнах, але згодом обрали безпечніший спосіб – приходити вранці та ввечері і висипати зерно на берег. За моїми спостереженнями, через годину після висипання зерна качки та лебеді його активно поїдають. Душа радіє, коли бачиш, що птахи хоча б нормально їдять. в такий мороз», – розповіла пенсіонерка.

Зараз через слизький берег люди не завжди можуть підійти до води, але корму вистачає: його привозять мішками.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *