В Україні з 1 листопада ввели важливі обмеження для водіїв

З 1 листопада на головних магістралях Києва та Дніпра знову запрацюють зимові обмеження швидкості, повідомляється Авто24. Якщо влітку можна було розігнатися до 80 км/год, то зараз максимум 50.

У Києві це стосується Набережного шосе, проспектів Романа Шухевича та Степана Бандери, а також вулиці Набережно-Рибальської. У Дніпрі ввели обмеження на Набережній Заводській, Набережній Перемоги, Запорізькій і Донецькій трасах, а також на мостах через Дніпро.

Поліція вже оновила камери. Наприклад, у столиці нові межі на Набережному шосе, 4, у Дніпрі – на Набережній Заводській, 64 та Перемоги, 38-А. Перші штрафи фіксують вже з перших чисел листопада.

Як пояснив автоексперт Олександр Б., такий крок не випадковий: «Восени ризик наїзду на пішоходів різко зростає. При 80 км/год ймовірність загибелі людини в разі зіткнення становить понад 80%, при 50 км/год вона падає в чотири рази. Це статистика, а не якась теорія“.

Інфографіка: Авто24

У Дніпрі, за словами патрульних, схожа історія: минулої осені на Набережній Перемоги сталося понад 30 ДТП, більшість із них через перевищення швидкості.

Міська влада наголошує: рішення не пов’язане з бажанням зібрати більше штрафів. Мета – знизити смертність. При короткому світловому дні водії часто недооцінюють темряву, мокрий асфальт і відблиски фар.

Ми не хочемо бачити ще одну статистику з десятками жертв. Краще комусь спізнитися на дві хвилини, ніж взагалі не прийти», – розповідає чиновник міськадміністрації Андрій К.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *