В Індустріальному районі Харкова здавали кров

На основі міської клінічної мультидисциплінарної лікарні №25 знову було проведено донорство крові, в якому взяли участь працівники установи та організація промислового округу. Про це повідомлялося в міській раді Харків.

Районна адміністрація подякувала учасникам заходу за їх байдужість і закликала тих, хто хотів взяти участь у русі донорів.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *