Робота онлайн руйнує здоров’я чоловіків та жінок по-різному: лікарка назвала наслідки

Колаж: Копілот для pravdatutnews.com

Про це розповів завідувача ендокринологічного центру КНП “КМКЛ No18” Катерина Кирилюк в ефірі “Київ24”.

Найбільш вразливою категорією фахівці називають чоловіків старше 30 років, які ведуть малорухливий спосіб життя. Головна небезпека полягає не просто в зайвій вазі, а в накопиченні вісцерального жиру – того, що відкладається навколо внутрішніх органів.

Це найбільш вразливі люди, які мають не просто зайву вагу, а й ті, у кого всередині накопичується жир. У таких чоловіків швидше розвивається інсулінорезистентність. У них раніше знизиться рівень тестостерону і, відповідно, буде вищий ризик серцево-судинних захворювань, – наголошує Кирилюк.

Жіноче здоров’я: пастка менопаузи і нічні перекуси

Для жінок фактори ризику трохи інші, але наслідки настільки ж критичні. Крім загального сидячого способу життя і «заїдання» стресу перед монітором, в зоні особливої ​​уваги знаходяться жінки в період менопаузи.

За словами експерта, через низький рівень естрогену у них набагато швидше розвивається інсулінорезистентність. Проте лікар зазначає: цей стан може виникнути навіть у людей без ожиріння по зору.

Окремо хочу виділити людей, які мають інсулінорезистентність без ожиріння. Це люди, які мають хронічний стрес, хронічний недосип, порушення режиму та харчові розлади, пояснює фахівець.

Кирилюк додав, що в ендокринологічному центрі відкрито спеціалізований кабінет з лікування ожиріння. Працює бригада лікарів, яка проводить комплексне обстеження та призначає відповідне лікування.

Юрій Никорак – pravdatutnews.com

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *