Відкрила кав’ярню та виготовляє десерти: херсонка розвиває кондитерську справу у прифронтовому місті

Фото: Суспільне Херсон

Херсонка Анастасія Мишиньова ризикнула розвинути кондитерський бізнес і відкрити кав’ярню у прифронтовому місті. Раніше дівчина робила десерти вдома, а з 2025 року зайнялася цією справою професійно.

Про це пише Рубрика з посиланням на Громадський.

Кондитер Анастасія Мишиньова професійно займається цією справою вже більше року. Зараз навчається на професійних курсах, де опановує рецепти класичних та сучасних солодких страв. Свою продукцію вона продає у кав’ярні, яку відкрила разом із чоловіком.

«Ми почали говорити про те, що було б чудово мати ще одну кав’ярню, вже з кухнею. А потім знаходимо це приміщення буквально через кілька місяців. І це якимось чарівним чином сталось», – каже вона.

Її десерти люблять херсонці, каже Анастасія. Зокрема, куштують мусових хом’яків, яких він малює відвідувачам.

«Тут у них вишневий і апельсиновий мус всередині. Знизу вони вкриті бісквітом і шоколадом, ніби шоколадним велюром», – розповідає про свої десерти Анастасія.

Херсонка розвиває кондитерський бізнес у прифронтовому місті

Фото: Суспільне Херсон

Працювати кондитером в умовах прифронтового Херсона нелегко, але вона адаптувалася до цих викликів, каже Анастасія. З доставкою продукції проблем немає: інгредієнти для десертів замовляють поштою або привозять з Миколаєва. На випадок раптових відключень електроенергії у них є генератор.

“Світло – єдина проблема. Генератора не вистачає на піч. Піч не тягне, у нас потужна. І так, у нас міксери працюють на генераторі, морозильні камери працюють на генераторі. У нас завжди є заготовки. Ми працюємо зі світлом і без електрики”, – каже вона.

Херсонка розвиває кондитерський бізнес у прифронтовому місті

Фото: Суспільне Херсон

Херсонці люблять солодке, каже кондитер, і мають свої улюблені десерти.

“Наш фірмовий знак – це, мабуть, наш “Фрейзер” з полуницею, бісквітом і заварним кремом. І Тірамісу. Це був перший, а “Фрейзер” був другим, коли люди полюбили нас і дізналися про нас як про кондитерів. Якщо так рахувати, то, напевно, кожен четвертий-п’ятий йде з десертом. Ну, неважливо, “хом’ячок” чи маленький горішок”, – сказав кондитер.

Анастасія каже, що планує розвивати та продовжувати улюблену справу. За день, якщо потрібно, він може спекти з десяток пиріжків. Зараз у неї замовлення на весільний торт, і цей напрямок роботи стане для неї дебютним.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *